תפריט סגור

לימודי צורפות בצפון – 5 המקומות המובילים שכדאי ללמוד בהם

אחד המקצועות הפופולאריים ביותר, הן בקרב נשים והן בקרב גברים הוא צורפות. מדובר על קורס צורפות שבמהלכו אפשר ללמוד כיצד לעצב ולייצר תכשיטים עם חומרים שונים.

במהלך השנים נפתחו קורסים שונים ברחבי הארץ, קורסים שמספקים הכשרה מקצועית בתחום, בין אם זה עבור צעירים לפני צבא, חיילים משוחררים וכן עבור אנשים שמעוניינים לעשות שינוי בקריירה. ניתן למצוא קורסים אשר מיועדים למי שרוצה לעסוק בתחום באופן מקצועי וכן עבור מי שרוצה לייצר ולעצב תכשיטים בתור תחביב.

לפני שנציג בפניכם רשימה של 5 מקומות עבור לימודי צורפות בצפון הארץ, חשוב להדגיש, כשאתם ניגשים לחפש ולבחור מקום להירשם אליו, יהיה נכון שתקבעו לעצמכם פרמטרים מסוימים, על פיהם תחליטו האם המקום מתאים לכם או לא.

למשל, תבחנו מה תוכנית הלימודים כוללת, מי המרצים במקום, מה הן דרישות הקבלה, כמה פעמים בשבוע נערכים הלימוד ובאילו שעות, כמה עולה להירשם ואיזה סוג תעודה מקבלים בסוף תקופת הלימודים.

5 מקומות בהם ניתן ללמוד צורפות בצפון הארץ

גלית רוזנבלום – זהו בית ספר לאומנות הצורפות שממוקם בפארק התעשיות אלרום ומציע מגוון רחב של קורסים בתחום, עם מרצים בכירים וכמובן כל החומרים הנדרשים לצורך עבודת צורפות.

CREI-  לימוד צורפות ברמות שונות, הן למתחילים, מתקדמים, הן עבור מי שרוצה ללמוד את התחום כמקצוע והן כתחביב, כולל לימודי עיצוב דרך מחשב.

ויצו חיפה – המרכז האקדמי מציע קורס צורפות ותכשיטנות ברמה גבוהה מאוד, יכול להתאים לנשים בכל הגילאים. המרכז מספק תוכנית לימודים איכותית ומרצים בעלי ניסיון מעשי נרחב.

סוטדיו אוריתא – סטודיו שכולל גם עבודות אך גם קורסים בצורפות. מספק את כל הכלים הנדרשים בנושא, כולל ידע מקצועי, כלים מעשיים וכל מה שצריך בשביל להיות צורף מקצועי.

אורט בראודה –  המכללה מציעה קורס ללימודי תכשיטנות ברמות שונות, עם כל החומרים הנדרשים לשם כך. המכללה מספקת תוכנית לימודים מגוונת אשר נכתבה על ידי מרצים בכירים, קורסים ברמות שונות, כולל מתחילים ומתקדמים, במטרה להכשיר את הסטודנטים להיות צורפים ומעצבי תכשיטים תוך מספר חודשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *