Site İçi Arama

Son Konu Bölüm Gönderen Okunma
araç teknolojisi 2014-2015 yıllık planı Motorlu Araçlar Teknolojisi / Eğitim Dökümanları karakus35 Gösterim:77
Yanıt:0
SOĞUTUCU VE KLİMALAR DERSİ YILLIK PLANI VARMI Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı / Eğitim Dökümanları Ahmed bilal Gösterim:56
Yanıt:0
Halk eğitim merkezlerinde kurs açmak Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı / Eğitim Dökümanları mobibir Gösterim:137
Yanıt:1
görüntü ve ses sistemleri dalı dersleri yıllık planlar Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı / Eğitim Dökümanları xoom Gösterim:8462
Yanıt:3
Görüntü ve ses sistemleri dalı işletmelerde beceri eğitimi dersi yıllık planı Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı / Eğitim Dökümanları ykoroglu60 Gösterim:23774
Yanıt:19
Bilişim Alanı Teknik ve Meslek Resim Kitabı Bilişim Teknolojileri Alanı / Eğitim Dökümanları hazalayd Gösterim:3720
Yanıt:6
Elektrik Bölümü (elektrik-elektronik teknolojisi alan) 2014-2015 YILLIK PLANLARI Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı / Eğitim Dökümanları ysn.gkgl Gösterim:2879
Yanıt:13
2011-2012 elektrik makinaları ve kontrol sistemleri dersi yıllık planı Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı / Eğitim Dökümanları KIYI Gösterim:10728
Yanıt:7
Koordinatörlük ücretlerinin hesaplanmasında hata mı var? İ.M.E - Staj - Koordinatörlük atila huseyin Gösterim:8625
Yanıt:18
Günlük planlar (Elektrik-Elektronik Teknolojisi) Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı / Eğitim Dökümanları xoom Gösterim:44359
Yanıt:35

Gönderen Konu: Ynt: işletmelerde beceri eğitimi evrakları (Dosyası)(Koordinatörlük evrakları)Tümü  (Okunma sayısı 2141 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• kız

• Ziyaretçi
Linkleri görebilmek için ÜYE Ol Ya da GİRİŞ YAP
işletmelerde beceri eğitimi evrakları (Dosyası)(Koordinatörlük evrakları)tümü

1.     İşletmelerde meslek eğitimi öğrenci iş dosyası
2.
     İşletmelerde meslek eğitimi gören öğrencilerin  aylık devam-devamsızlık bildirim çizelgesi
3.
      İşletmelerde meslek eğitimine devam eden öğrencilere ait gelişim tablosu
4.
      Antedli kağıt
5.      İşletmelerde meslek eğitimi koordinatörlerinin işletmeye yapacağı aylık rehberlik rapor formu
6.İşletmelerde meslek eğitimi  günlük rehberlik görev formu
7. Öğrencilere işletmelere yerleştirme zümresi

8.
   İşletmelerde meslek eğitimi gören öğrenciler için yarı yıl / yaz tatili izin dilekçesi
9.
    İşletmelerde meslek eğitimi gören öğrenciler için mazeret izin dilekçesi
10.
  İşletmelerde meslek eğitimi gören öğrencilerin yıl sonu not fişi
11.
Yıl sonu beceri sınavı not fişi
12.
  İşletmelerde meslek eğitimi gören öğrencilere ait dönem not fişi
13.  Öğrenci iş günlüğü

Ayrıca 2560 sayılı tebliğler dergisine ulaşmak için de alttaki linke tıklayabilirsiniz..
Linkleri görebilmek için ÜYE Ol Ya da GİRİŞ YAP(442. sayfada)( 2560 sayılı tebliğler dergisi)

Dosya yenilendi 28/12/2011

EXCEL DOSYA EKTEDİR

• kız

• Ziyaretçi
:\ dosya indirilemiyor ,tekrar yüklerseniz seviniriz.teşekkürler

2560 sayılı tebliğler dergisinin linki yenilendi...
Ayrıca Koordinatörlük evrakları için ilk mesajın ekindeki dosyayı kullanabilirsiniz..

Teknik Öğretmenler, Meslek Öğretmenleri, teknikogretmen.org

Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

• meyce

• Ziyaretçi

• Acemi Üye
  • *
  • PUANIM: +0/-0
  • Teknik öğretmenler sitesi
    • Profili Görüntüle
  • Branş: Motorlu Araçlar Teknolojisi
cetas 3308 programını kullanan var mı? nasıl bir program. Demosu Linkleri görebilmek için ÜYE Ol Ya da GİRİŞ YAP

• Acemi Üye
  • *
  • PUANIM: +0/-0
  • Teknik öğretmenler sitesi
    • Profili Görüntüle
  • Branş: Motorlu Araçlar Teknolojisi
Cetas 3308 programıyla sigorta işleri dahil tüm evrak işlerini ve öğrenci işlerini yapabilirsiniz.
Linkleri görebilmek için ÜYE Ol Ya da GİRİŞ YAP adresinde demo ve tanıtım kalavuzu mevcut.

Teknik Öğretmenler, Meslek Öğretmenleri, teknikogretmen.org

Aşağıdaki benzer konular da ilginizi çekebilir.

Lütfen sayfanın altlarına doğru listelenen başlıkları da inceleyiniz

Ya da yukarıdan site içi arama yapabilirsiniz

Bu konuyu / sayfayı paylaş

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Aşağıdaki kutucuğa Türkiye'nin başkentinin adını küçük harflerle yazınız.:

Destekleyenler
Asp İndir

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal