תפריט סגור

קורס נגרות – ככה לומדים להכין שולחן לבד

קורס נגרות

אחד התחביבים הכי שכיחים שיש, זה כל מה שקשור ליצירת רהיטים. לא מעט גברים ונשים כיום, מתעסקים בכך לא בהכרח באופן מקצועי, כלומר לא בהכרח מתוך כוונה להתפרנס מזה אלא יותר מתוך כוונה לייצר ריהוט לשימוש עצמי.

הדרך להגיע לרמה בה הם יכולים לייצר ריהוט לשימוש עצמי, עוברת בקורס נגרות. קורס זה מספק את כל המידע הנדרש עבור כל מי שרוצה להיות נגר באופן מקצועי, אך אפשר למצוא גם לא מעט קורסים שמתאימים למי שרוצה להתעסק בתחום בתור תחביב, כל מי שאוהב לעבוד עם עץ ורוצה לקבל יותר כלים מקצועיים, כיצד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

חשוב להדגיש, אפשר דרך קורס זה לעבור גם הכשרה מקצועית מתוך מטרה להיות אנשי מקצוע ולהתפרנס מנגרות, אך זה דורש הרבה מאוד זמן, הן במקצוע עצמו והן בדברים מסביב, כך שזה לא בהכרח תמיד שכל אחד מעוניין ויכול לעשות. לכן מרבית האנשים שמתעסקים בנגרות בתור תחביב, נשארים ברמה הזאת.

קורס נגרות

מה לומדים במסגרת קורס נגרות

קורס זה מלמד את התלמידים שנרשמים אליו, מספר דברים:

ראשית, הם לומדים את כל מה שצריך לגבי המכשור, אילו כלים נדרשים בשביל לעבוד בנגרות, מה עושה כל מכשיר ומה המשמעות שלו לתהליך העבודה.

שנית, הם לומדים על סוגי עצים שונים, ההבדל בין עץ מלא לעץ לא מלא, על התכונות של כל עץ, מה אפשר לייצר עם כל אחד, וכיצד יש לשמור עליו.

שלישית, במהלך הקורס לומדים כיצד לעצב רהיטים, איך לתחזק אותם בצורה נכונה, כיצד לצבוע, לשמר ולעשות את כל מה שנדרש בשביל שיחזיקו מעמד בעיצוב המקורי שלהם.

ארבע, לומדים את כל מאפייני הבטיחות הנדרשים לצורך עבודה נכונה.